VDI-DIN69880 VDI30C2C3AK-302070-JHPMC
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU4716088
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
Soveltuu 8 MPa:n paineiselle jäähdytysnesteelleTekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | VDI-DIN69880 |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Suora muoto | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 30 mm |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 17 mm |
| Varren korkeus (H) | 20 mm |
| Varren leveys (B) | 20 mm |
| Pakkauspaino | 0 |
| Tuotetyyppi | VDI-DIN69880 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU4716088 |
|---|---|
| EAN | 4543885698123 |
| Valmistajan tuotenumero | 4716088 |