Ura- ja sorvaustyökalut vaihdettavilla teräpaloilla SNGL08H06
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6806537
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
Käytä oikeakätistä terää (R) oikeakätisen pitimen (SNGR...) kanssa ja vasenkätistä terää (L) vasenkätisen pitimen (SNGL...) kanssa. Kiristysmomentti: suositeltu kiristysmomentti (Nm) kiristystä varten.Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Indexable Turn & Groov Tools |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Sisäinen uransorvaus | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 8 mm |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 100 mm |
| Toiminnallinen leveys (WF) | 4.7 mm |
| Pään pituus (LH) | 18 mm |
| Pienin poraushalkaisija (DMIN) | 8 mm |
| Varren korkeus (H) | 7 mm |
| Pakkauspaino | 0.057 |
| Tuotetyyppi | Ura- ja sorvaustyökalut vaihdettavilla teräpaloilla |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6806537 |
|---|---|
| EAN | 4543885065376 |
| Valmistajan tuotenumero | 6806537 |