Sisäinen teränpidin urasorvaukseen, vasen
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Valmistettu erittäin lujasta työkaluteräksestä (> 1300 N/mm2). Yhdessä vaihtoterien kuperan kiinnityksen kanssa tämä takaa maksimaalisen vakauden aksiaalisia ja radiaalisia lastuamisvoimia vastaan, mikä tuottaa selvästi paremman pinnanlaadun ja tuottavuuden.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | kyllä |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Tuotetyyppi | Sorvauspuomi |
| Varren tyyppi | Sorvauspuomi |
| Uran leveys w | 3 mm |
| Ruuvit | 279815 8 (TX20; 4,5 Nm) |
| Tmax sisäpuolinen koneistus | 11.5 mm |
| Ulkoneva pituus l1 upotetuille pitimille | 60 mm |
| Käyttöalue | Säteittäinen sisäpuolen urasorvaus |
| Varren halkaisija ds | 40 mm |
| Kokonaispituus l | 350 mm |
| Min. halkaisija ⌀ | 49 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 27 mm |
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | kyllä |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 273791 |
|---|---|
| EAN | 4045197680303 |