Sorvaus- ja uratyökalut S32-QSIL4T32D700-H S25-QSIR2T26D550-H
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6841510
- Varastotilanne
- 9kpl Varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Turn-Groove Tools |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Sisäinen urasorvaus | |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 0.984" |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 0.335" |
| Toiminnallinen leveys (WF) | 1.579" |
| Pienin poraushalkaisija (DMIN) | 2.165" |
| Pakkauspaino | 0 |
| Tuotetyyppi | Sorvaus- ja uratyökalut |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6841510 |
|---|---|
| EAN | 4543885846029 |
| Valmistajan tuotenumero | 6841510 |