Ura- ja sorvaustyökalut vaihtoterillä S20Q-CGTL30
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6816688
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
Kiristysmomentti: Suositeltu kiristysmomentti (Nm) kiinnitykseenTekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Indexable Turn & Groov Tools |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Sisäinen urasorvaus | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 20 mm |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 180 mm |
| Toiminnallinen leveys (WF) | 14.5 mm |
| Pään pituus (LH) | 21.2 mm |
| Pienin poraushalkaisija (DMIN) | 25 mm |
| Varren korkeus (H) | 18 mm |
| Pakkauspaino | 0.446 |
| Tuotetyyppi | Ura- ja sorvaustyökalut vaihtoterillä |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6816688 |
|---|---|
| EAN | 4543885166882 |
| Valmistajan tuotenumero | 6816688 |