Sorvaus- ja uratyökalut S16-STCIL12-D240-H S16-STCIR10-D220-H
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6958465
- Varastotilanne
- 4kpl Varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Turn-Groove Tools |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Sisäinen urasorvaus | |
| Mittayksikkö | Tuumaa |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 0.63" |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 0.63" |
| Toiminnallinen leveys (WF) | 0.512" |
| Pienin poraushalkaisija (DMIN) | 0.866" |
| Pakkauspaino | 0 |
| Tuotetyyppi | Sorvaus- ja uratyökalut |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6958465 |
|---|---|
| EAN | 4543885912397 |
| Valmistajan tuotenumero | 6958465 |