A20R-SNGR09-D240 E08X-SNGR07-D100
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6777032
- Varastotilanne
- 2kpl Varastossa
Tuotekuvaus
Käytä oikeakätistä teräpalaa (R) oikeakätisen pitimen (SNGR...) kanssa. Kiristysmomentti: suositeltu kiristysmomentti (Nm) kiinnitykseen.Tekniset tiedot
| Yksikkö | M |
|---|---|
| Sovellus | | Sisäinen uransorvaus | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | HM |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 8 mm |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 120.5 mm |
| Toiminnallinen leveys (WF) | 5.8 mm |
| Pään pituus (LH) | 35 mm |
| Pienin poraushalkaisija (DMIN) | 10 mm |
| Varren korkeus (H) | 7.5 mm |
| Pakkauspaino | 0 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6777032 |
|---|---|
| EAN | 4543885795709 |
| Valmistajan tuotenumero | 6777032 |