Ura- ja sorvaustyökalut vaihdettavilla teräpaloilla CTIL20-3T06-D250
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6860643
- Varastotilanne
- 3kpl Varastossa
Tuotekuvaus
DMIN (pienin reiän halkaisija) -tietoa varten napsauta "Lisätietoja". Kiristysmomentti: suositeltu kiristysmomentti (Nm) kiinnitykseenTekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Indexable Turn & Groov Tools |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Sisäinen urasorvaus | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 20 mm |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 160 mm |
| Toiminnallinen leveys (WF) | 15,8 mm |
| Pään pituus (LH) | 40 mm |
| Pienin poraushalkaisija (DMIN) | 25 mm |
| Varren korkeus (H) | 18 mm |
| Pakkauspaino | 0.376 |
| Tuotetyyppi | Ura- ja sorvaustyökalut vaihdettavilla teräpaloilla |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6860643 |
|---|---|
| EAN | 4543885606432 |
| Valmistajan tuotenumero | 6860643 |