Ura- ja sorvaustyökalut vaihdettavilla teräpaloilla CNGL25S15
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6801882
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
Käytä oikeakätistä teräpalaa (*GR...) oikeakätisen pitimen (CNGR...) kanssa; ja käytä vasenkätistä teräpalaa (*GL...) vasenkätisen pitimen (CNGL...) kanssa. Kiristysmomentti: suositeltu kiristysmomentti (Nm) kiinnitykseen.Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Indexable Turn & Groov Tools |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Sisäinen urasorvaus | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 25 mm |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 250 mm |
| Toiminnallinen leveys (WF) | 18.1 mm |
| Pään pituus (LH) | 30 mm |
| Pienin poraushalkaisija (DMIN) | 32 mm |
| Varren korkeus (H) | 23 mm |
| Pakkauspaino | 0.975 |
| Tuotetyyppi | Ura- ja sorvaustyökalut vaihdettavilla teräpaloilla |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6801882 |
|---|---|
| EAN | 4543885018822 |
| Valmistajan tuotenumero | 6801882 |