Ura- ja sorvaustyökalut vaihdettavilla teräpaloilla CGXL0016
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6801801
- Varastotilanne
- 1kpl Varastossa
Tuotekuvaus
Käytettäessä oikea- tai vasenkätistä teräpalaa: oikeakätistä teräpaltaa (GIR) käytetään oikeakätisissä työkalunpitimissä (CGXR) ja vasenkätistä teräpaltaa (GIL) käytetään vasenkätisissä työkalunpitimissä (CGXL).Vääntömomentti: suositeltu kiristysmomentti (Nm) kiinnitykseenTekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Indexable Turn & Groov Tools |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Sisäinen uransorvaus | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 16 mm |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 150 mm |
| Toiminnallinen leveys (WF) | 11.3 mm |
| Pään pituus (LH) | 24 mm |
| Pienin poraushalkaisija (DMIN) | 20 mm |
| Varren korkeus (H) | 15 mm |
| Varren leveys (B) | 15.5 mm |
| Pakkauspaino | 0.252 |
| Tuotetyyppi | Ura- ja sorvaustyökalut vaihdettavilla teräpaloilla |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6801801 |
|---|---|
| EAN | 4543885018013 |
| Valmistajan tuotenumero | 6801801 |