Päätysorvaus- ja uratyökalut CGIUL50-8T85-D200-15A
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6860325
- Varastotilanne
- 5kpl Varastossa
Tuotekuvaus
Momentti: suositeltu kiristysmomentti (Nm) kiinnitykseenTekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Face Turning & grooving Tools |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Sisäinen urasorvaus | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 50 mm |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 350 mm |
| Toiminnallinen leveys (WF) | 25.9 mm |
| Pään pituus (LH) | 85 mm |
| Pienin poraushalkaisija (DMIN) | 200 mm |
| Varren korkeus (H) | 48.5 mm |
| Pakkauspaino | 4.24 |
| Tuotetyyppi | Päätysorvaus- ja uratyökalut |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6860325 |
|---|---|
| EAN | 4543885603257 |
| Valmistajan tuotenumero | 6860325 |