Urantyöstö- ja sorvaustyökalut vaihdettavilla teräpaloilla CGIUL20-4T02-D380
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6860324
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
Kiristysmomentti: suositeltu kiristysmomentti (Nm) kiinnitykseenTekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Indexable Turn & Groov Tools |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Sisäinen urasorvaus | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 20 mm |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 160 mm |
| Toiminnallinen leveys (WF) | 12.9 mm |
| Pään pituus (LH) | 0 mm |
| Pienin poraushalkaisija (DMIN) | 38 mm |
| Varren korkeus (H) | 19 mm |
| Pakkauspaino | 0.39 |
| Tuotetyyppi | Urantyöstö- ja sorvaustyökalut vaihdettavilla teräpaloilla |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6860324 |
|---|---|
| EAN | 4543885603240 |
| Valmistajan tuotenumero | 6860324 |