Ura- ja sorvaustyökalu vaihdettavilla teräpaloilla E10-STCIL12-D13U A12H-STCIR10-D105
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6842832
- Varastotilanne
- 5kpl Varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Indexable Turn & Groov Tools |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Sisäinen uransorvaus | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 12 mm |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 100 mm |
| Toiminnallinen leveys (WF) | 8.3 mm |
| Pään pituus (LH) | 25 mm |
| Pienin poraushalkaisija (DMIN) | 10.5 mm |
| Varren korkeus (H) | 11 mm |
| Pakkauspaino | 0 |
| Tuotetyyppi | Ura- ja sorvaustyökalu vaihdettavilla teräpaloilla |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6842832 |
|---|---|
| EAN | 4543885846241 |
| Valmistajan tuotenumero | 6842832 |