Sisäinen uransorvausterän pidin, vasen
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kaikissa kooissa yksi ja sama teräistukka kahdelle uranleveydelle (3 mm ja 4 mm). Urasorvausterille nro 278029 - 278036.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Sorvauspuomi |
|---|---|
| Käyttö | Vasen |
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | kyllä |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Varren malli | Porauspuomi |
| Varren tyyppi | Sorvauspuomi |
| Kokonaispituus l | 250 mm |
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | kyllä |
| Käyttöalue | Säteittäinen sisäpuolen urasorvaus |
| Uran leveys w | 3; 4 mm |
| Ruuvit | 279816 7 (SW5; 5 Nm) |
| Tmax sisäpuolinen koneistus | 5 mm |
| Ulkoneva pituus l1 upotetuille pitimille | 60 mm |
| Varren halkaisija ds | 32 mm |
| Min. halkaisija ⌀ | 30 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 14.5 mm |
| Varren malli | Porauspuomi |
| Kokonaispituus l | 250 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 278024 |
|---|---|
| EAN | 4062406381684 |