Katkaisu-, uransorvaus- ja pistosorvauslaatat täysradius HBG25
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Pidikkeisiin nro 278005 ja 278015–278056.
Käyttötiedot
P
150
P
130
P
120
P
100
M
100
M
80
K
140
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kääntöterä uransorvaukseen |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 1 |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Leikkuusuhde | jatkuva |
| Toissijainen käyttö | M |
| Käyttöalue | Säteittäinen sisäpuolen urasorvaus; Aksiaalinen ulkopuolen urasorvaus; Säteittäinen sisäpuolen urasorvaus; Aksiaalinen ulkopuolen urasorvaus; Säteittäinen sisäpuolen urasorvaus; Aksiaalinen ulkopuolen urasorvaus |
| Syöttö f | 0,07–0,2 mm/k |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Uran leveys w | 3 mm |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Rouhinnasta viimeistelyyn; Viimeistely; Rouhinnasta viimeistelyyn; Viimeistely; Rouhinnasta viimeistelyyn; Viimeistely |
| Uran leveyden toleranssi w | ±0,04 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 1 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 278036 |
|---|---|
| EAN | 4062406381813 |