Viisteporanterä TIDCF100-W32
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU3201143
- Varastotilanne
- 5kpl Varastossa
Tuotekuvaus
Huomautus: L:ää koskien napsauta "Lisätietoja". Viisteytysteräpalojen kanssa suositellaan käytettäväksi ulkoista jäähdytystä. Pienennä käytettävän poran suositeltua syöttöä ja nopeutta 50 %, kun työstetään enimmäisviistekokoa. Viisteytyskulma (PNA) riippuu käytettävästä viisteytysteräpalasta.Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Chamfering drills |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Viisteytys | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 32 mm |
| Jäähdytysnesteen syöttöominaisuus (CSP) | Coolant Thru |
| Suurin leikkuuhalkaisija (DCX) | 10.4 mm |
| Leikkaushalkaisija, minimi (DCN) | 9.5 mm |
| Laipan halkaisija (DF) | 38 mm |
| Istukan koon koodi (SSC) | XH0903 |
| Varren pituus (LS) | 60 mm |
| Pakkauspaino | 0.877 |
| Tuotetyyppi | Viisteporanterä |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU3201143 |
|---|---|
| EAN | 4543885664784 |
| Valmistajan tuotenumero | 3201143 |