E4BE0635-F998-4E59-A662-69D98D99F658 SMP260 AH725
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6738015
- Varastotilanne
- 21kpl Varastossa
Tuotekuvaus
Pään halkaisija (DC): 20.0 29.9 / Pään halkaisijan toleranssi: +0.014 / 0.015 Pään halkaisija (DC): 30.0 41.0 / Pään halkaisijan toleranssi: +0.014 / 0.02Tekniset tiedot
| Yksikkö | M |
|---|---|
| Sovellus | | Yleisporaus | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| Soveltuvat materiaalit | | Teräs | Ruostumaton teräs | Valurauta | Kovat materiaalit | Alumiini / Ei-rautametallit | Superseokset / Titaani | |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | AH725 |
| Leikkuuhalkaisija (DC) | 26 mm |
| Suurin leikkuuhalkaisija (DCX) | 26 mm |
| Leikkaushalkaisija, minimi (DCN) | 26 mm |
| Istukan koon koodi (SSC) | 26 |
| Materiaali | P|M|K|N|S|H |
| Kärkikulma (SIG) | 140 astetta |
| Kärjen pituus (PL) | 4.04 mm |
| Ulostyöntöpituus (LPR) | 11.55 mm |
| Pakkauspaino | 0.038 |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Materiaalille (värirengas) | vihreä |
| Kärkikulma | 140 astetta |
| Pinnoite | TiAlN |
| Laatu/tyyppi | AH725 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6738015 |
|---|---|
| EAN | 4543885765856 |
| Valmistajan tuotenumero | 6738015 |