SMF402 AH9130 SMF200 AH9130
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6790347
- Varastotilanne
- 5kpl Varastossa
Tuotekuvaus
Pään halkaisija (DC): 20.0 29.9 / Pään halkaisijan toleranssi: +0.014 / 0.015 Pään halkaisija (DC): 30.0 40.0 / Pään halkaisijan toleranssi: +0.014 / 0.02Tekniset tiedot
| Yksikkö | M |
|---|---|
| Sovellus | | Yleisporaus | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| Soveltuvat materiaalit | | Teräs | Ruostumaton teräs | Valurauta | Kovat materiaalit | Alumiini / ei-rautametallit | Superseokset / titaani | |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | AH9130 |
| Leikkuuhalkaisija (DC) | 20 mm |
| Suurin leikkuuhalkaisija (DCX) | 20 mm |
| Leikkaushalkaisija, minimi (DCN) | 20 mm |
| Teräpalan paksuus (S) | 5.69 mm |
| Materiaali | P|M|K|N|S|H |
| Kärkikulma (SIG) | 180 astetta |
| Pakkauspaino | 0 |
| Materiaalille (värirengas) | vihreä |
| Kärkikulma | 180 astetta |
| Laatu/tyyppi | AH9130 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6790347 |
|---|---|
| EAN | 4543885818194 |
| Valmistajan tuotenumero | 6790347 |