HiPer-Drill -teräpalat n7 HU7810
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
V-hiottu teräpalain tarkkaan asemointiin ja tukevaan kiinnitykseen.
Heiton tarkkuus asennettuna ≤ 20 µm. Rei’ille tarkkuuteen IT9 asti.
Huomautus
Leikkausarvot koskevat peruselementtiä 5×D.
Poraa vain aloitusreikiä samalla teräpalatyypillä.
Huomautus
Toimitusaika: 10 työviikkoa
Vähimmäistilausmäärä: 3 kpl
Asiakaskohtainen erikoisvalmistus: Peruutus on mahdollista enintään 3 työpäivän kuluessa saadusta tilausvahvistuksesta. Palautus ei ole mahdollista.
Rakenne
V-hiottu teräpalat tarkkaan asemointiin ja vakaaseen kiinnitykseen.
Heitontarkkuus asennettuna ≤ 20 µm. Rei’ille tarkkuuteen IT9 asti.
Huomautus
Leikkuuarvot koskevat perusrunkoa 5×D.
Poraa pilottireiät vain samantyyppisellä teräpalalla.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Laatu/tyyppi | HU7810 |
|---|---|
| Terien lukumäärä z | 2 |
| Tuotetyyppi | Porauksen teräpalainsertti |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Puolistandardi | kyllä |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 1 |
| Kärkikulma | 135 astetta |
| Pinnoite | pinnoittamaton |
| Sarja | HiPer-Drill |
| Peruselementin koolle | 19 mm |
| Käyttö | vaatii vinon poran aloituksen; vaatii pakettiporauksen; vaatii vinon poran aloituksen; vaatii pakettiporauksen; vaatii vinon poran aloituksen; vaatii pakettiporauksen |
| Syöttö f lyhytlastuavassa alumiinissa | 0.4 mm/kierros |
| ⌀-alue | 19 - 19.99 mm |
| Sarja | HiPer-Drill |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 231630 |
|---|---|
| EAN | 4062406635695 |