HiPer-Drill-teräpalä M7 HB7725
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
V-hiottu teräpalainen tarkkaan asemointiin ja vakaaseen kiinnitykseen.
Heittotarkkuus asennettuna ≤ 20 µm. Rei’ille tarkkuuteen IT9 asti.
Huomautus
Leikkuuarvot koskevat peruselementtiä 5×D.
Poraa vain aloitusreiät saman tyyppisellä teräpalalla.
Käyttötiedot
P
100
P
90
P
70
K
100
Tekniset tiedot
| Terien lukumäärä z | 2 |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Porausterälevy |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Puolistandardi | kyllä |
| Halkaisija ⌀ | 10 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 1 |
| Kärkikulma | 135 astetta |
| Sarja | HiPer-Drill |
| Peruselementin koolle | 10 mm |
| Käyttö | vaatii vinon porauksen aloituksen; vaatii pakettiporauksen; vaatii vinon porauksen aloituksen; vaatii pakettiporauksen; vaatii vinon porauksen aloituksen; vaatii pakettiporauksen |
| Syöttö f i gg(g) | 0.23 mm/kierros |
| Sarja | HiPer-Drill |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 231660 |
|---|---|
| EAN | 4045197714268 |