Porauspäät DMP1927 AH725
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU3313435
- Varastotilanne
- 26kpl Varastossa
Tuotekuvaus
Pään halkaisija (DC): 4.00 17.90 / Pään halkaisijan (DC) toleranssi: +0.018 / 0 Pään halkaisija (DC): 18.00 25.90 / Pään halkaisijan (DC) toleranssi: +0.021 / 0Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Drilling Heads |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Yleisporaus | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| Soveltuvat materiaalit | | Teräs | Ruostumaton teräs | Valurauta | Kovat materiaalit | Alumiini / ei-rautametallit | Superseokset / titaani | |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | AH725 |
| Leikkuuhalkaisija (DC) | 19.27 mm |
| Suurin leikkuuhalkaisija (DCX) | 19.27 mm |
| Leikkaushalkaisija, minimi (DCN) | 19.27 mm |
| Istukan koon koodi (SSC) | 19 |
| Materiaali | P|M|K|N|S|H |
| Kärkikulma (SIG) | 140 astetta |
| Kärjen pituus (PL) | 2.93 mm |
| Ulostyöntöpituus (LPR) | 10.8 mm |
| Pakkauspaino | 0 |
| Tuotetyyppi | Porauspäät |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Materiaalille (värirengas) | vihreä |
| Kärkikulma | 140 astetta |
| Pinnoite | TiAlN |
| Laatu/tyyppi | AH725 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU3313435 |
|---|---|
| EAN | 4543885665460 |
| Valmistajan tuotenumero | 3313435 |