Porapäät DMN100 KS15F
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6791824
- Varastotilanne
- 4kpl Varastossa
Tuotekuvaus
Pään halkaisija (DC): 10.0 17.9 / Pään halkaisijatoleranssi: +0.010 / 0 Pään halkaisija (DC): 18.0 19.9 / Pään halkaisijatoleranssi: +0.012 / 0Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Drilling Heads |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Yleisporaus | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| Soveltuvat materiaalit | | Alumiini / Ei-rautametallit | Superseokset / Titaani | |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | KS15F |
| Leikkuuhalkaisija (DC) | 10 mm |
| Suurin leikkuuhalkaisija (DCX) | 10 mm |
| Leikkaushalkaisija, minimi (DCN) | 10 mm |
| Istukan koon koodi (SSC) | 10 |
| Materiaali | N|S |
| Kärkikulma (SIG) | 140 astetta |
| Kärjen pituus (PL) | 1.47 mm |
| Ulostyöntöpituus (LPR) | 6.05 mm |
| Pakkauspaino | 0 |
| Tuotetyyppi | Porapäät |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Materiaalille (värirengas) | keltainen |
| Kärkikulma | 140 astetta |
| Laatu/tyyppi | KS15F |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6791824 |
|---|---|
| EAN | 4543885821989 |
| Valmistajan tuotenumero | 6791824 |