DMF255 AH9130 DMF100 AH9130
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6786422
- Varastotilanne
- 82kpl Varastossa
Tuotekuvaus
Pään halkaisija: 6.00 17.90 / Pään halkaisijan toleranssi: DC + 0.018 / 0 Pään halkaisija: 18.00 25.90 / Pään halkaisijan toleranssi: DC + 0.021 / 0Tekniset tiedot
| Yksikkö | M |
|---|---|
| Sovellus | | Yleisporaus | |
| Pinnoite | |
| Leikkuusärmän materiaali | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| Soveltuvat materiaalit | | Teräs | Ruostumaton teräs | Valurauta | Kovat materiaalit | Alumiini / ei-rautametallit | Superseokset / titaani | |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | AH9130 |
| Leikkuuhalkaisija (DC) | 10 mm |
| Suurin leikkuuhalkaisija (DCX) | 10 mm |
| Leikkaushalkaisija, minimi (DCN) | 10 mm |
| Istukan koon koodi (SSC) | 10 |
| Materiaali | P|M|K|N|S|H |
| Kärkikulma (SIG) | 180 astetta |
| Kärjen pituus (PL) | 1.17 mm |
| Ulostyöntöpituus (LPR) | 4.72 mm |
| Pakkauspaino | 0.053 |
| Materiaalille (värirengas) | vihreä |
| Kärkikulma | 180 astetta |
| Laatu/tyyppi | AH9130 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6786422 |
|---|---|
| EAN | 4543885815070 |
| Valmistajan tuotenumero | 6786422 |