Porauspäät DMC120 AH9130
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6758031
- Varastotilanne
- 192kpl Varastossa
Tuotekuvaus
Pään halkaisija (DC): 4,00 17,90 / Pään halkaisijan (DC) toleranssi: +0,018 / 0 Pään halkaisija (DC): 18,00 25,90 / Pään halkaisijan (DC) toleranssi: +0,021 / 0Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Drilling Heads |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Yleisporaus | |
| Pinnoite | |
| Leikkuusärmän materiaali | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| Soveltuvat materiaalit | | Teräs | Ruostumaton teräs | Valurauta | Kovat materiaalit | Alumiini / Ei-rautametallit | Superseokset / titaani | |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | AH9130 |
| Leikkuuhalkaisija (DC) | 12 mm |
| Suurin leikkuuhalkaisija (DCX) | 12 mm |
| Leikkaushalkaisija, minimi (DCN) | 12 mm |
| Istukan koon koodi (SSC) | 12 |
| Materiaali | P|M|K|N|S|H |
| Kärkikulma (SIG) | 136 astetta |
| Kärjen pituus (PL) | 2,45 mm |
| Ulostyöntöpituus (LPR) | 7,43 mm |
| Pakkauspaino | 0 |
| Tuotetyyppi | Porauspäät |
| Materiaalille (värirengas) | vihreä |
| Kärkikulma | 136 astetta |
| Laatu/tyyppi | AH9130 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6758031 |
|---|---|
| EAN | 4543885776340 |
| Valmistajan tuotenumero | 6758031 |