Magneettiporakruunu HSS, leikkuusyvyys 25 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
FEIN-magneettiporakoneisiin, joissa on QuickIN-kiinnitys nopeaa avaimetonta työkalunvaihtoa varten. Sovittimen avulla sopii myös muiden merkkien koneisiin. Magneettiporakruunu poistaa vain yhden materiaalirenkaan, mikä säästää noin 40–60 % aikaa.
Malli
HSS-magneettiporakruunu pitkällä käyttöiällä ja QuickIN-kiinnityksellä.
Kokonaispituus: 72 mm kaikissa porakooissa
Toimitussisältö
Ilman keskiöintitappia.
Huomautus
FEIN-magneettiporakoneet, ks. nro 076520/076524/076526 ryhmä 0 – työpajavarustus.
Kun käytetään magneettiporakruunuja nro 119010 ja 119000, tarvitaan keskiöintitappi nro 119019.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Rengaspora |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | HSS |
| Työsyvyys | 25 mm |
| Halkaisija ⌀ | 12 mm |
| Kokonaispituus l | 72 mm |
| Varren ⌀ | 25 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 119010 |
|---|---|
| EAN | 4014586611471 |