HOLEX CleverDrill -kierreporaussarja HSS nro 114031 kasetilla, pinnoittamaton
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Koostuu kierrepora DIN 338:n mukaan.
HOLEX CleverDrill: Tukeva pora kaikkiin standardisovelluksiin. Parannetut porauksen aloitusominaisuudet ristiinhiotun kärjen ansiosta. Ytimen paksuus ja ytimen kartio normaalit. Profiilihiotut. Pinta: pronssinväriseksi päästetty kierukkapoistoura.
Huomautus
Koko 13,2–20: integroidulla varrella ⌀12,7 mm.
Käyttötiedot
N
80
N
50
N
60
P
35
P
32
P
22
P
18
N
40
K
30
Tekniset tiedot
| Materiaalille (värirengas) | Ilman |
|---|---|
| Kärkikulma | 118 astetta |
| Kasetin kanssa | kyllä |
| Toleranssi nimellis-⌀ | h8 |
| Pinnoite | pinnoittamaton |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Tuotetyyppi | Kierreporanterä |
| Tyyppi | N |
| Leikkausmateriaali | HSS |
| Normi | DIN 338 |
| Kiinnitys | Sylinterivarsi; Sylinterivarsi; Sylinterivarsi |
| Sarja | CleverDrill |
| Kiinnitys | Sylinterivarsi; Sylinterivarsi; Sylinterivarsi |
| Terien lukumäärä z | 2 |
| Porahalkaisijoiden väli | 0.5 mm |
| Porausalue | 1 - 10.5 mm |
| Porien lukumäärä | 24 |
| Keskiöreiän ⌀ | 3,3; 4,2; 6,8; 10,2 mm; 3,3; 4,2; 6,8; 10,2 mm; 3,3; 4,2; 6,8; 10,2 mm |
| Normi | DIN 338 |
| Toleranssi nimellis-⌀ | h8 |
| Kärkikulma | 118 astetta |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 115051 |
|---|---|
| EAN | 4062406735098 |