Kovametallinen monikäyttöpora 10 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Kauttaaltaan timanttihiottu kovametalliterä, erittäin terävä ja kova teräosa. Patentoitu 4-kertainen profiili, nopea purunpoisto.
Käyttö
Tarkka laattojen, seinärakenteiden, betonin, metallin, puun ja muovien vakioporaus.
Ohje
Huomio: käytä porakonetta ilman iskua!
Tekniset tiedot
| Käyttö iskulla / ilman iskua | ei iskuporausta |
|---|---|
| Kiinnitys | sylinterimäinen varsi |
| Tuotetyyppi | Yleisporanterä |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Poran ⌀ | 10 mm |
| Terien lukumäärä z | 2 |
| Käyttö iskulla / ilman iskua | ei iskuporausta |
| Kiinnitys | sylinterimäinen varsi |
| Kokonaispituus | 120 mm |
| ⌀ | 10 mm |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Työpituus | 80 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G78704010 |
|---|---|
| EAN | 9002740008170 |