Kovametallikärkinen Bit-monikäyttöpora, 1/4 tuumaa (E 6,3) 6 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Kauttaaltaan timanttihiottu kovametalliterä, erittäin terävä ja kova teräosa. Patentoitu 4-kertainen profiili, nopea purunpoisto.
Kovametallikärkinen Bit-monikäyttöpora, 1/4 tuumaa (E 6,3).
Käyttö
Tarkka laattojen, seinärakenteiden, betonin, metallin, puun ja muovien vakioporaus.
Ohje
Huomio: käytä porakonetta ilman iskua!
Tekniset tiedot
| Käyttö iskulla / ilman iskua | ei iskuporausta |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Yleispora |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Bitsien kuusiovarsi | E 6,3 |
| Poran ⌀ | 6 mm |
| Terien lukumäärä z | 2 |
| Käyttö iskulla / ilman iskua | ei iskuporausta |
| Bitsien kuusiovarsi | E 6,3 |
| Kokonaispituus | 100 mm |
| ⌀ | 6 mm |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Työpituus | 54 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G7870476 |
|---|---|
| EAN | 9002740000204 |