NC-kalvain, konfiguroitava, päällystämätön
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kalvaimet viimeistelyhiottu sovitteeseen antamiesi tietojen mukaan.
Huomautus
H7-sovitukselle ks. nro 162900 ja 163000.
Kalvaimille 1/100-mitoissa ks. nro 162902.
Käyttötiedot
N
20
N
20
P
15
P
10
P
7
P
5
P
4
M
5
M
5
S
5
N
13
K
5
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Phillips-BIT |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | HSS E |
| Normi | Pajastandardi |
| Materiaalille (värirengas) | Ilman |
| Pinnoite | pinnoittamaton |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Kiinnitys | DIN 1835 A |
| Käyttö reikätuypin mukaan | läpireiässä |
| Halkaisija ⌀ | 11 mm |
| Terien lukumäärä z | 6 |
| Ulkonemispituus l1 | 101 mm |
| Kokonaispituus l | 142 mm |
| Leikkuupituus lc | 41 mm |
| Porausyvyys | 99 mm |
| Varren halkaisija ds | 10 mm |
| Varren toleranssi | h6 |
| Syöttö f teräksessä < 750 n/mm2 | 0.25 mm/v |
| Kalvausvara halkaisijalle ⌀, ohjearvo | 0.1 - 0.2 mm |
| ⌀-alue | 10.61 - 11.05 mm |
| Konfiguroitavat toleranssit | C; CD; D; E; EF; F; FG; G; H; J; JS; K; M; N; P; R; S; D; U; V; EF |
| Konfiguroitavat ominaisuudet | 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13 |
| Toleranssi | HOA201511 |
| Normi | Työpajastandardi |
| Varren halkaisija ds | 10 mm |
| Kokonaispituus l | 142 mm |
| Porausyvyys | 99 mm |
| Varren mitat | 10 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 162951 |
|---|---|
| EAN | 4045197366207 |