Kierteenleikkaustyökalu sarjana kierretappisarjojen kanssa, 3 osaa M3-20
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tukeva peltikotelo kantokahvalla ja kahdella epäkeskosalvalla. Jokainen työkalu on kuljetusvarmasti omassa pidikkeessään ja helposti saatavilla. Kun kansi avataan, kierretapit nousevat automaattisesti pystyyn. Yksityiskohtainen kuvaus löytyy kunkin tuotteen kohdalta.
Sisältö (taulukon käyttö)
kussakin 1 kierretappisarja, 3-osainen nro 130150: koko M3; M4; M5; M6; M8; M10; M12; M14; M16; M18; M20
kussakin 1 kierrepakka nro 140300: koko M3; M4; M5; M6; M8; M10; M12; M14; M16; M18; M20
kussakin 1 säädettävä tappiväännin nro 148410: koko 1.1/2; 3
kussakin 1 kierreleukapidike nro 149310: koko 20×5; 20×7; 25×9; 30×11; 38×14; 45x18
1 kierremitta nro 477000: koko M/W
1 ruuvimeisseli nro 664300: koko 3×60
1 työkalupidike räikkäavaimella nro 1048700: koko 85; 110
Rakenne
Tukeva peltikotelo kantokahvalla ja 2 epäkeskosalvalla. Jokainen työkalu on kuljetusvarmasti sijoitettu omaan pidikkeeseensä ja on helposti saatavilla. Kun kansi avataan, kierretapit nousevat automaattisesti pystyyn. Yksityiskohtainen kuvaus löytyy kunkin yksittäisen tuotteen kohdalta.
Tekniset tiedot
| Kierretyyppi | M |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kierrepakka |
| Kylkikulma | 60 astetta |
| Metriselle kierteelle | M3 - M20 |
| Leveys | 480 mm |
| Pituus | 602 mm |
| Korkeus | 63 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G145112M3-20 |
|---|---|
| EAN | 4062406299903 |