Kierrepakka 6g M8
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tukeva, halkaistu malli.
≥ M3 kaksipuolisella leikkuuviisteellä. Helpottaa leikkuun aloitusta ja poistaa lastut tehokkaasti leikkuusuuntaan.
Leikkuuviiste yli 1 3/4 kierroksen.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kierrepakka |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | HSS |
| Normi | EN 22568 |
| Lastuamissuunta | Oikea |
| Kierretyyppi | M |
| Kylkikulma | 60 astetta |
| Toleranssiluokka | DIN 13 6g |
| Ulkoinen ⌀ | 25 mm |
| Korkeus | 9 mm |
| Toleranssiluokka | DIN 13 6g |
| Kierrekoko | M8 |
| Nousu | 1.25 mm |
| Lastuamissuunta | Oikea |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G140300M8 |
|---|---|
| EAN | 4045197083135 |