Kierteenleikkaustyökalu sarjana kierretappisarjojen kanssa, 3 osaa M3-12
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tukeva peltikotelo kantokahvalla ja kahdella epäkeskosalvalla. Jokainen työkalu on kuljetusvarmasti omassa pidikkeessään ja helposti saatavilla. Kun kansi avataan, kierretapit nousevat automaattisesti pystyyn. Yksityiskohtainen kuvaus löytyy kunkin tuotteen kohdalta.
Sisältö (taulukon käyttö)
kussakin 1 kierretappisarja, 3-osainen nro 130150: koko M3, M4, M5, M6, M8, M10, M12
kussakin 1 kierrepakka nro 140300: koko M3, M4, M5, M6, M8, M10, M12
kussakin 1 kierrepora nro 114150: koko 2,5; 3,3; 4,2; 5; 6,8; 8,5; 10,2
kussakin 1 säädettävä tappiväännin nro 148410: koko 1; 2
1 työkalupidike räikkäavaimella nro 1048700: koko 85
kussakin 1 kierreleukapidike nro 149310: koko 20×5; 20×7; 25×9; 30×11; 38×14
1 kierremitta nro 477000: koko M/W
1 ruuvimeisseli nro 664300: koko 3×60
Rakenne
Tukeva peltikotelo kantokahvalla ja 2 epäkeskosalvalla. Jokainen työkalu on kuljetusvarmasti sijoitettu omaan pidikkeeseensä ja on helposti saatavilla. Kun kansi avataan, kierretapit nousevat automaattisesti pystyyn. Yksityiskohtainen kuvaus löytyy kunkin yksittäisen tuotteen kohdalta.
Tekniset tiedot
| Kierretyyppi | M |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kierrepakka |
| Kylkikulma | 60 astetta |
| Metriselle kierteelle | M3 − M12 |
| Leveys | 229 mm |
| Pituus | 418 mm |
| Korkeus | 58 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G145112M3-12 |
|---|---|
| EAN | 4062406299897 |