Kierteenleikkuutyökalusarja kierretyökalusarjoilla, 3 osaa M3-20
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tukeva peltikotelo kantokahvalla ja kahdella eksentrilukolla. Työkalut on suojattu kuljetusta varten vaahtomuovipehmusteessa ja sijoitettu selkeästi niin, että niihin pääsee helposti käsiksi. Kun kansi avataan, kierretapit nousevat automaattisesti pystyasentoon. Tarkempi kuvaus löytyy kunkin tuotteen kohdalta.
Sisältö (taulukon käyttö)
kutakin 1 kierretappisarja, 3 osaa, nro 130150: koko M3; M4; M5; M6; M8; M10; M12; M14; M16; M18; M20
kutakin 1 kierreleikka, nro 140300: koko M3; M4; M5; M6; M8; M10; M12; M14; M16; M18; M20
kutakin 1 säädettävä tappiväännin, nro 148410: koko 1.1/2; 3
kutakin 1 kierreleikkeen pidin, nro 149310: koko 20×5; 20×7; 25×9; 30×11; 38×14; 45×18
1 kierremitta, nro 477000: koko M/W
1 ruuvimeisseli, nro 664300: koko 3× 60
1 räikällinen työkalupidin, nro 148701: koko 85; 110
1 ruuvimeisseli, nro 664300: koko 3× 60
Rakenne
Tukeva peltikotelo, jossa kantokahva ja 2 eksenterilukkoa. Työkalut on suojattu kuljetuksen ajaksi vaahtomuovisisäkkeessä ja sijoitettu selkeästi, jotta niihin pääsee helposti käsiksi. Kun kansi avataan, kierretapit nousevat automaattisesti ylös. Yksityiskohtainen kuvaus löytyy kunkin tuotteen kohdalta.
Tekniset tiedot
| Kierretyyppi | M |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kierreleikka |
| Kylkikulma | 60 astetta |
| Metriselle kierteelle | M3 - M20 |
| Leveys | 480 mm |
| Pituus | 602 mm |
| Korkeus | 63 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G145114M3-20 |
|---|---|
| EAN | 4067263125013 |