Kierteenleikkuutyökalusarja, lastu-uria muodostavat kierretapit M3-12 M3-12
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Tukeva peltikotelo kantokahvalla ja kahdella eksentrilukolla. Jokainen työkalu on kuljetusvarmasti omassa pidikkeessään ja helposti saatavilla. Kun kansi avataan, kierretapit nousevat automaattisesti pystyyn. Yksityiskohtainen kuvaus löytyy kunkin yksittäisen tuotteen kohdalta.
Sisältö (taulukon käyttö)
kullakin 3 lastuavaa kierretappia nro 1314500: koot M3, M4, M5, M6, M8, M10, M12
kullakin 1 kierrepakka nro 140300: koot M3, M4, M5, M6, M8, M10, M12
kullakin 1 kierreporanterä nro 114150: koot 2,5; 3,3; 4,2; 5; 6,8; 8,5; 10,2
kullakin 1 säädettävä tapin vääntörauta nro 148410: koot 1; 2
1 työkalupidike räikkäavaimella nro 148700: koko 85
kullakin 1 kierrepakanpidin nro 149310: koot 20×5; 20×7; 25×9; 30×11; 38×14
1 kierremitta nro 477000: koko M/W
1 ruuvimeisseli nro 664300: koko 3×60
Rakenne
Tukeva peltikotelo kantokahvalla ja kahdella epäkeskosalvalla. Jokainen työkalu on kuljetusvarmasti omassa pidikkeessään ja helposti saatavilla. Kun kansi avataan, kierretapit nousevat automaattisesti ylös. Yksityiskohtainen kuvaus löytyy kunkin tuotteen kohdalta.
Tekniset tiedot
| Kierretyyppi | M |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kierrepakka |
| Kylkikulma | 60 astetta |
| Metriselle kierteelle | M3 − M12 |
| Leveys | 223 mm |
| Pituus | 420 mm |
| Korkeus | 55 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G145312M3-12 |
|---|---|
| EAN | 4062406301538 |