Jyrsinterä 60° 1,5 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
Kierrevaihtopalassa, jossa on korjattu profiili, korjaus perustuu ohjelmoitavaan halkaisijaan. Siksi näitä vaihtopaloja saa käyttää vain ilmoitetuille kierteille.
Pyöröjyrsimellä nro 217252 koko 18L ja 18XL osaprofiiliterää nro 217281 koko 1–4 saa käyttää vain nousuun 3,0 asti.
Käyttötiedot
N
500
N
250
N
400
P
250
P
180
P
120
H
60
H
45
H
30
H
35
P
120
P
100
M
120
M
120
S
80
K
180
Tekniset tiedot
| Terien lukumäärä z | 3 |
|---|---|
| Lastuamissuunta | oikea ja vasen |
| Kierretyyppi | M; M-LH; MF; MF-LH |
| Kylkikulma | 60 astetta |
| Tuotetyyppi | Teräpalat pyöröjyrsintään |
| Tyyppi | P12 |
| Laatu/tyyppi | HB7720 |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Kierteen nousu | 1.5 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 9,6 mm |
| Syvyys (dj) | 0,88 mm |
| Kierteelle ≥ | M14×1,5 |
| Terägeometria | täysprofiili |
| Käyttö | Sisäinen |
| Lastu-urien lukumäärä | 3 |
| Täysprofiili | kyllä; kyllä; kyllä |
| Kierreprofiili | täysprofiili |
| Täysprofiili | kyllä; kyllä; kyllä |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G2172791,5 |
|---|---|
| EAN | 4045197542991 |