Ympyräjyrsimet teräs 12
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
Todellinen pistosyvyys smax lasketaan näin: (D-d1) / 2.
Tekniset tiedot
| Työkalunvaihto | PowerCard |
|---|---|
| Jyrsinmateriaali | Teräs |
| Tuotetyyppi | Pyöröjyrsimet |
| Käyttö reikätuypin mukaan | Umpireikiin ja läpireikiin |
| Varren malli | Weldon |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Varren halkaisija ds h6 | 12 mm |
| Kokonaispituus ltot | 69.5 mm |
| Pienin poraus-⌀ d | 9.6 - 11.7 mm |
| Sisähalkaisija d1 | 7 mm |
| Suurin sahaussyvyys smax | 2.35 mm |
| Kiristysruuvisarja | 219832 (8IP; 1,0 Nm) |
| Levymallille | P12 |
| Käyttö reikätuypin mukaan | Umpireikiin ja läpireikiin |
| Käyttö | Sisä- ja ulkopuolinen |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Kierresyvyys | 20 mm |
| Varren malli | Weldon |
| Poran ⌀ | 9.6 mm |
| Ulkonemispituus l1 | 22 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G21725012 |
|---|---|
| EAN | 4045197542663 |