Pyöröjyrsimet, kovametalli
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
Todellinen pistosyvyys smax lasketaan näin: (D-d1) / 2.
Tekniset tiedot
| Työkalunvaihto | PowerCard |
|---|---|
| Jyrsinmateriaali | Kovametalli |
| Tuotetyyppi | Pyöröjyrsimet |
| Käyttö reikätuypin mukaan | Umpireikiin ja läpireikiin |
| Varren malli | sylinterimäiset |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Varren halkaisija ds h6 | 20 mm |
| Kokonaispituus ltot | 180 mm |
| Pienin poraus-⌀ d | 22 - 37 mm |
| Sisähalkaisija d1 | 15.5 mm |
| Suurin sahaussyvyys smax | 10.75 mm |
| Kiristysruuvisarja | 219819 (20IP; 5,7 Nm) |
| Levymallille | P26 |
| Käyttö reikätuypin mukaan | Umpireikiin ja läpireikiin |
| Käyttö | Sisä- ja ulkopuolinen |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Kierresyvyys | 21.5 mm |
| Varren malli | lieriömäinen |
| Poran ⌀ | 16 mm |
| Ulkonemispituus l1 | 25 mm |
| Korjausprofiili | M36 |
| Kiinnitys | DIN 6535 HA |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 217252 |
|---|---|
| EAN | 4045197216564 |