Pyöröjyrsimet, kovametalli 12l
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
Todellinen pistosyvyys smax lasketaan näin: (D-d1) / 2.
Tekniset tiedot
| Työkalunvaihto | PowerCard |
|---|---|
| Jyrsinmateriaali | Kovametalli |
| Tuotetyyppi | Pyöröjyrsimet |
| Käyttö reikätuypin mukaan | Umpireikiin ja läpireikiin |
| Varren malli | sylinterimäiset |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Varren halkaisija ds h6 | 12 mm |
| Kokonaispituus ltot | 82 mm |
| Pienin poraus-⌀ d | 9.6–11.7 mm |
| Sisähalkaisija d1 | 7 mm |
| Suurin sahaussyvyys smax | 2.35 mm |
| Kiristysruuvisarja | 219832 (8IP; 1,0 Nm) |
| Levymallille | P12 |
| Käyttö reikätuypin mukaan | Umpireikiin ja läpireikiin |
| Käyttö | Sisäinen ja ulkoinen |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Kierresyvyys | 30 mm |
| Varren malli | lieriömäiset |
| Poran ⌀ | 10.5 mm |
| Ulkonemispituus l1 | 32 mm |
| Kiinnitys | DIN 6535 HA |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G21725212L |
|---|---|
| EAN | 4045197542670 |