Jyrsinterä 60° 1 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
Kierrevaihtoterissä, joissa on korjattu profiili, korjaus sisältyy ohjelmoitavaan halkaisijaan. Siksi näitä vaihtoteriä saa käyttää vain ilmoitetuille kierteille.
Ympyräjyrsimellä nro 217252 koko 18L ja 18XL osaprofiiliterää nro 217281 koko 1−4 saa käyttää vain nousuun 3,0 asti.
Käyttötiedot
N
500
N
250
N
400
P
250
P
180
P
120
H
60
H
45
H
30
H
35
P
120
P
100
M
120
M
120
S
80
K
180
Tekniset tiedot
| Terien lukumäärä z | 3 |
|---|---|
| Lastuamissuunta | oikea ja vasen |
| Kierretyyppi | M; M-LH; MF; MF-LH |
| Kylkikulma | 60 astetta |
| Tuotetyyppi | Teräpalat pyöröjyrsintään |
| Tyyppi | P12 |
| Laatu/tyyppi | HB7720 |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Kierteen nousu | 1 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 9.6 mm |
| Syvyys (dj) | 0,57 mm |
| Kierteelle ≥ | M12×1 |
| Terägeometria | Täysprofiili |
| Käyttö | Sisäinen |
| Lastu-urien lukumäärä | 3 |
| Täysprofiili | kyllä; kyllä; kyllä |
| Kierreprofiili | Täysprofiili |
| Täysprofiili | kyllä; kyllä; kyllä |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G2172791 |
|---|---|
| EAN | 4045197542984 |