Tehokas viistejyrsin 45° sylinterivarsi 9 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Käyttötiedot
Erittäin pienten viisteiden tehokkaaseen työstöön. Etu- ja takaviisteytykseen suurella nopeudella.
Takaviisteytys mahdollinen koosta 6 alkaen.
Huomautus
GARANT-momenttiruuvimeisseli TQ nro 211750 koko 0,6 käytetään terän nro 674252 koko 6IP kanssa.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Viistejyrsin |
|---|---|
| Varren malli | Sylinterimäinen varsi |
| Työkalunvaihto | PowerCard |
| Viistekulma taaksepäin | 45 astetta |
| Asetuskulma κ | 45 astetta |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Varren halkaisija ds h6 | 10 mm |
| Min. sisäänvientihalkaisija dmin | 15,9 mm |
| Kokonaispituus ltot | 90 mm |
| Maks. viistehalkaisija dmax | 15,7 mm |
| Sopivat kääntöterät | SC.. 05T104 |
| Halkaisija ⌀ | 9 mm |
| Terien lukumäärä z | 2 |
| Ulkonemispituus l1 | 24 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G2164609 |
|---|---|
| EAN | 4045197482167 |