Vaihtoterä jyrsintään Inox
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
SCLT 05T104 HB7635Käyttötiedot
M
160
M
120
S
60
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Vaihtoterä jyrsintään |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| Usp1 | SCLT 05T104 |
| Usp2 | HB7635 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SCLT 05T104; SCLT 05T104; SCLT 05T104 |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.15 mm |
| Syöttö fz per hammas | 0,06− 0,15 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Leikkuupaksuus e | 1.98 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 7 astetta |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SCLT 05T104; SCLT 05T104; SCLT 05T104 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SCLT 05T104; SCLT 05T104; SCLT 05T104 |
| Tyyppi | INOX |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 2.5 mm |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 4.5 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| Leikkausmateriaali | VHM |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G216470INOX |
|---|---|
| EAN | 4045197552792 |