Jyrsintään kääntöterä Uni
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
SCLT 05T104 HB7735Käyttötiedot
N
410
N
280
N
410
P
240
P
205
P
200
P
150
P
120
M
110
M
95
S
60
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Jyrsintään kääntöterä |
|---|---|
| Laatu/tyyppi | HB7735 |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| Usp1 | SCLT 05T104 |
| Usp2 | HB7735 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SCLT 05T104; SCLT 05T104; SCLT 05T104 |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,15 mm |
| Kulmasäde | 0,4 mm |
| Leikkuupaksuus e | 1,98 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 7 astetta |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SCLT 05T104; SCLT 05T104; SCLT 05T104 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SCLT 05T104; SCLT 05T104; SCLT 05T104 |
| Tyyppi | UNI |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 2.5 mm |
| Korjauskerroin fz | 2,5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 2.5 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| Leikkausmateriaali | VHM |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G216475UNI |
|---|---|
| EAN | 4045197482051 |