Jyrsinnän vaihtoterä Alu
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
SCLT 05T104 HU7810Käyttötiedot
N
1000
N
400
N
700
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Jyrsintä vaihtoterät |
|---|---|
| Laatu/tyyppi | HU7810 |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| Usp1 | SCLT 05T104 |
| Usp2 | HU7810 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SCLT 05T104; SCLT 05T104; SCLT 05T104 |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.05 mm |
| Syöttö fz per hammas | 0,08 − 0,18 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Leikkuupaksuus e | 1.98 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 7 astetta |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SCLT 05T104; SCLT 05T104; SCLT 05T104 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SCLT 05T104; SCLT 05T104; SCLT 05T104 |
| Tyyppi | ALU |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 2.5 mm |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 4.5 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| Leikkausmateriaali | VHM |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G216465ALU |
|---|---|
| EAN | 4045197552785 |