Jyrsinterälevy metrisille kierreuralle 1–1,5 mm 1–1,5 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Jyrsinterälevy metrisille kierreuralle HB7720Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Leikkuupala ympyräjyrsintään |
|---|---|
| Tyyppi | P12 |
| Laatu/tyyppi | HB7720 |
| Terien lukumäärä z | 3 |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Halkaisija ⌀ | 11.7 mm |
| Syvyys (dj) | 1.1 mm |
| Säde r | 0.7 mm |
| Tyyppi | P12 |
| Kierteen vapautusuran leveys | 1,7 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G2172721-1,5 |
|---|---|
| EAN | 4062406119317 |