Jyrsinlaatta katkaisuun, suuri leikkuusärmien määrä, 1,5 mm 1,5 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Erittäin suurille syötöille. Ihanteellinen tehokkaaseen sarjatuotantoon.
Käyttötiedot
N
500
N
250
N
400
P
250
P
180
P
120
H
35
H
60
H
45
H
30
P
120
P
100
M
120
M
120
S
80
K
180
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Teräpala ympyräjyrsintään |
|---|---|
| Tyyppi | P16 |
| Laatu/tyyppi | HB7720 |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 22 mm |
| Terien lukumäärä z | 9 |
| Suurin sahaussyvyys smax | 6.4 mm |
| Jyrsintäleveys a | 1.5 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 22 mm |
| Tyyppi | P16 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G2173441,5 |
|---|---|
| EAN | 4062406729684 |