Pyöröjyrsimet, kovametalli 18l
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
Todellinen pistosyvyys smax lasketaan näin: (D-d1) / 2.
Tekniset tiedot
| Työkalunvaihto | PowerCard |
|---|---|
| Jyrsinmateriaali | Kovametalli |
| Tuotetyyppi | Pyöröjyrsimet |
| Käyttö reikätuypin mukaan | Umpireikiin ja läpireikiin |
| Varren malli | sylinterimäiset |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Varren halkaisija ds h6 | 12 mm |
| Kokonaispituus ltot | 86,5 mm |
| Pienin poraus-⌀ d | 14–22 mm |
| Sisähalkaisija d1 | 12 mm |
| Suurin sahaussyvyys smax | 5 mm |
| Kiristysruuvisarja | 219818 (8IP; 1,2 Nm) |
| Levymallille | P16 |
| Käyttö reikätuypin mukaan | Umpireikiin ja läpireikiin |
| Käyttö | Sisä- ja ulkopuolelle |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Kierresyvyys | 35,4 mm |
| Varren malli | sylinterimäiset |
| Poran ⌀ | 11.7 mm |
| Ulkonemispituus l1 | 37.4 mm |
| Korjausprofiili | M20 |
| Kiinnitys | DIN 6535 HA |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G21725218L |
|---|---|
| EAN | 4045197216533 |