Jyrsinterä ilman profiilia HB7720 2 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Jyrsinterä ilman profiilia HB7720Käyttötiedot
N
500
N
250
N
400
P
250
P
180
P
120
H
35
H
60
H
45
H
30
P
120
P
100
M
120
M
120
S
80
K
180
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Teräpalat pyöröjyrsintään |
|---|---|
| Tyyppi | P16 |
| Laatu/tyyppi | HB7720 |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 17.7 mm |
| Terien lukumäärä z | 6 |
| Säde r | 0.1 mm |
| Suurin sahaussyvyys smax | 3.5 mm |
| Jyrsintäleveys a | 2 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 17.7 mm |
| Tyyppi | P16 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G2172562 |
|---|---|
| EAN | 4045197854742 |