Ympyräjyrsimet, teräs 18
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
Todellinen uransyvyys smax lasketaan näin: (D-d1) / 2.
Tekniset tiedot
| Työkalunvaihto | PowerCard |
|---|---|
| Jyrsinmateriaali | Teräs |
| Tuotetyyppi | Pyöröjyrsimet |
| Käyttö reikätuypin mukaan | Umpireikiin ja läpireikiin |
| Varren malli | Weldon |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Varren halkaisija ds h6 | 12 mm |
| Kokonaispituus ltot | 71.5 mm |
| Pienin poraus-⌀ d | 14 - 22 mm |
| Sisähalkaisija d1 | 9 mm |
| Suurin sahaussyvyys smax | 6.5 mm |
| Kiristysruuvisarja | 219818 (8IP; 1,2 Nm) |
| Levymallille | P16 |
| Käyttö reikätuypin mukaan | Umpireikiin ja läpireikiin |
| Käyttö | Sisä- ja ulkopuolinen |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Kierresyvyys | 20.9 mm |
| Varren malli | Weldon |
| Poran ⌀ | 9.6 mm |
| Ulkonemispituus l1 | 25 mm |
| Korjausprofiili | M20 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G21725018 |
|---|---|
| EAN | 4045197571908 |