Hi5 syöttöjyrsin reiällä 52/4 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Kuvaus
Tehokas ja kevyesti leikkaava syöttöjyrsin.
Erityisen rauhallinen käynti differentiaalijaon ansiosta.
Soveltuu myös puoliviimeistelyyn.
Korkea kustannustehokkuus viisiteräisen vaihtoterän ansiosta.
Huomautus
GARANT-momenttiruuvimeisseli TQ nro 211750 koko 5,7 käytetään terän kanssa nro 674252 koko 20IP.
Tekniset tiedot
| Varren malli | reiällä |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Taso-/otsajyrsin |
| Usp1 | reiällä |
| Hammastusjako | Epäsäännöllinen |
| Työkalunvaihto | PowerCard |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Kokonaispituus ltot | 40 mm |
| Sopivat kääntöterät | POMX 10T5.. |
| Suurin sahaussyvyys ap max | 2.2 mm |
| ⌀ d3 | 32.6 mm |
| Asetuskulma κ | 90 astetta |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Halkaisija ⌀ | 52 mm |
| Terien lukumäärä z | 4 |
| Ulkonemispituus l1 | 40 mm |
| Kiinnitysreiän ⌀ | 22 mm |
| Sarja | Hi5 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G21311052/4 |
|---|---|
| EAN | 4045197718488 |