TwinCut-tasojyrsin 45°, pieni jako, reiällä 80/8 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Alkaen ⌀ 160 mm kiinnityksille DIN 2079:n mukaan, joissa on 4 lisäkiinnitysreikää ja ilman sisäistä jäähdytystä.
Käyttötiedot
Kaksipuolisilla, 8-särmäisillä vaihtoterillä (ON.U) tai 4-särmäisillä vaihtoterillä (SN.U).
Varaosa
Aluslevyruuvi nro 219899. Aluslevy nro 219897 (voidaan käyttää molemmille vaihtoterätyypeille).
Huomautus
ON.U- ja SN.U-terätyyppejä ei saa sekoittaa.
GARANT-momenttiruuvimeisseli TQ nro 211750, koko 3,8 käytetään terän kanssa nro 674252, koko 15IP.
Tekniset tiedot
| Varren malli | reiällä |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Otsajyrsin |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Hammastusjako | Epäsäännöllinen |
| Työkalunvaihto | PowerCard |
| Asetuskulma κ | 45 astetta |
| Sopivat kääntöterät | SN.U; ON.U |
| Kiinnitysreiän ⌀ | 27 mm |
| Halkaisija ⌀ | 80 mm |
| Terien lukumäärä z | 8 |
| Ulkonemispituus l1 | 48.3 mm |
| Kiristysruuvi aluslevylle | 219899 |
| Aluslevy | 219897 |
| Ruuvipakkaus vaihtoterille | 219898 (15IP; 3,8 Nm) |
| Asetuskulma κ | 45 astetta |
| Sarja | TwinCut |
| Kokonaispituus ltot SN.U-levyille | 50 mm |
| Maks. ulkohalkaisija dmax on.u-levyille | 91.8 mm |
| Suurin ulkohalkaisija dmax SN.U-levyille | 95.2 mm |
| Kokonaispituus ltot on.u-platterille | 48.3 mm |
| Sarja | TwinCut |
| Terien lukumäärä z | 8 |
| Varren malli | reiällä |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G21342080/8 |
|---|---|
| EAN | 4045197716842 |